X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدپرورش اندام و بدنسازی - پپتاید (ghrp)چیست؟انواع پپتاید ها

پپتاید (ghrp)چیست؟انواع پپتاید ها

دسته بندی : پپتاید(ghrp),
مطالعات بالینی GHRP 

تاثیر پپتید GHRP
نتایج بسیار جالبی در مورد بهروری GHRP-6 نشان داده است که این دارو در آزاد سازی هورمون رشد بسیار موثر تر از CJC-1295 است ( اگر چه تریکب این دو دارو و استفاده آن خاصیت این دو را چند برابر میکند و بسیار بهتر از استفاده تنهائی آن است ) 
و مطالعات نشان میدهد که 10 میکرو گرم از دارو یک پالس قابل توجهی از هورمون رشد را آزاد میکند ، با این حال دوز 100 میکرو گرم بسیار موثر تر است و استفاده 100 میکرو گرم آن توصیه میشود .
بررسی دانشمندان نشان داده که IPAMORELIN دارای اثر مشابه به GHRP-6 در ترویج و آزاد سازی GH در دوز 100 میکرو گرم دارد .با این حال بر خلاف GHRP-2 و GHRP-6 هورمون IPAMORELIN عوارض کمتری دارد .
GHRP-2 و GHRP-6 موجب آزاد سازی هورمون کورتیزول ( افزایش استرس ) و آلدوسترون ( احتباس آب ) و پرولاکتین ( کاهش میل جنسی ) میگردد .

عوارض جانبی GHRP 
پپتید GHRP بخوبی از سوی اکثر افراد قابل تحمل است . اما اگر کسانی هستندکه حساسیت به عوارض دو پپتید GHRP-2 و GHRP-6 دارند و میتوانند هزینه بیشتری را تحمل کنند حتما از IPAMORELIN استفاده کنند .
عوارض آن عبارت است از : 
احتباس آب : ناشی از افزایش آلدوسترون و کورتیزول و پرولاکتین است .GHRP-2 عوارض بیشتر نسبت به GHRP-6 یا Ipamorelin دارد.معمولا این عوارض در عرض چند هفته است فروکش میکند . و کنترل مصرف سدیم میتواند به کاهش عوارض کمک کند .
خستگی:معمولا تنها برای چند هفته اول تا بدن خود را تنظیم کند و و با تزریق کرد در شب میتوان این عارضه را کاهش داد.
افزایش گرسنگی:اغلب با استفاده از GHRP-6 و Ipamorelin این عارضه ایجاد میشوداین عارضه برای کاربران از GHRP-2 معمولا تجربه نشده استمعمولا این عارضه بعد از چند هفته اول حل و فصل میگردد
دستور العمل مقدار مصرف پپتید GHRP :
میزان دوز توصیه شده :

GHRP-2 & GHRP-6
میزان دوز در هر تزریق : *******
تزریق در هر ویال : ******* 


مقدار تزریق : 

الف : 1ml آب را با **** از پپتید مخلوط کنید مساوی است(***** ) میلی لیتر ( یا4 واحد سرنگ انسولین )
ب : 2ml آب را با ****** از پپتید مخلوط کنید مساوی است(*****l ) میلی لیتر ( یا 8 واحد سرنگ انسولین )
ج: 3ml آب را با ****** از پپتید مخلوط کنید مساوی است(***** ) میلی لیتر ( یا12 واحد سرنگ انسولین )


دوره تزریق ( فرکانس تزریق ) 

زمان استفاده GHRP-2 و GHRP-6 و IPAMORELIN هر یک از سه پپتید هر صبح قبل یا بعد از تمرین و شب قیل از رفتن به رختخواب میباشد .
مبتدی : 1 بار در روز
متوسط : 2 بار در روز
حرفه ای : 3 بار در روز

محدودیت های رژیم غذائی :

قبل از تزریق : 2 تا 3 ساعت قبل از تزریق از خوردن غذا یا نوشیدن موا با چربی و کربوهیدرات بالا خود داری کنید و فقط زمانی که شما این دارو را با CJC-1295 ترکیب نمودید یک ساعت پرهیز کفایت میکند.
بعد از تزریق : چون زمان اثر گذاری این هرمون 5 ال 30 دقیقه است پس حداقل شما باید 30 دقیقه بعد از تزریق صبر کنید و هیچ خوراکی یا نوشیدنی نخورید تا دارو اثر خود را بطور کامل بگذارد و اگر شما دنبال عضله سازی هستید بعد از این نیم ساعت میتوانید غذا با پروتئین بالا و چربی و کربوهیدرات فراوان بخورید . ولی اگر دنبال سوزاندن چربی هستید پس از آن نیم ساعت پرهیز حتما غذا با پروتئین بالا و کم چرب و کم کربو هیدرات مصرف کنید . تا دارو اثر کامل خود را برای سوزاندن چربی در بدن بگذارد .

توصیه های رژیم غذائی : 

حجم : کسانی که دنبال عضله سازی هستند باید غذاهائی سرشار از پروتئین و کربوهیدرات مصرف کنند .تا هورمون رشد موجب آنابولیک ( عضله سازی ) در بدن ایشان شود .
برش : کسانی که دنبال چربی سوزی در بدن خود هستند باید از غذا با پروتئین بالا و کم چرب و کم کربوهیدرات استفاده کنند تا انسولین هورمون رشد موجب چربی سوزی در بدن ایشان شود .پرسش و پاسخ در باره GHRP 

چه تفاوتی بین 
GHRP-6 & GHRP-2 & IPAMORELIN هست ؟
نوع عملکرد این سه پپتید بسیار شبیه یک دیگر است این سه موجب افزایش سطح هورمون رشد (GH ) با افزایش هورمون گرلین در بدن میگردند. توانائی تولید هورمون در قبال هر میلی گرم از این داروها تقریبا برابر است لیکن GHRP-2 کمی بهتر عمل میکند . تفاوت این سه پپتید در عوارض جانبی آنان است GHRP-6 موجب افزایش گرسنگی به صورت قابل توجهی در انسان میگردد، بنابر این آن را برای افرادی که برا ی ازدست دادن چربی میباشند توصیه میکنیم ، اما اگر شما دارای رژیم خاص غذائی هستید و دنبال تحریک حس گرسنگی نیستید GHRP-2 برای شما بهتر است اما این پپتید (GHRP-2 ) نسبت به پپتید GHRP-6 موجب افزایش کورتیزول (هورمون استرس ) پرولاکتین (هورمون که می تواند میل جنسی را کاهش دهد ) و آلدوسترون ( هورمونی که موجب احتباس آب میگردد) بیشتری میگردد. IPAMORELINبسیار شبیه GHRP-6 است و موجب افزایش گرسنگی میگردد. توجه : اگر به افزایش کورتیزول (هورمون استرس ) پرولاکتین (هورمون که می تواند میل جنسی را کاهش دهد ) و آلدوسترون ( هورمونی که موجب احتباس آب میگردد) حساس هستید توصیه میگردد از GHRP-6 استفاده کنید .
کدام GHRP را پیشنهاد میکنید ؟
IPAMORELIN با حداقل عوارض جانبی بهترین پیشنهاد است ، با این حال بخاطر اینکه این پپتید برای هر تزریق 2MG استفاده میگردد ( دو برابر GHRP ها ) مقرون به صرفه نیست و در نتیجه مقرون به صرفه ترین آن GHRP-6 میباشد . آیا افزایش دوز موجب افزایش نتیجه در من میگردد؟ دوز توصیه شده در هر تزریق 100 mcg برای ( ghrp-6 & ghrp-2 ) و 200 mcg برای ( ipamorelin ) است . بیشترین نتیجه را کاربرانی گرفته اند که دوز 100 mcg را در دوره زمانی مشخص استفاده کرده اند . اما افزایش دوز تا 200mcg فقط موجب افزایش 40 درصدی کارائی میگردد. توجه : برای کسانی که دنبال پالس بهتری از GH در هر تزریق هستند ما ترکیب این پپتید را با CJC-1295 توصیه میکنیم . 

آیا میتوانیم GHRP را با پپتید های دیگر در یک سرنگ تزریق کرد ؟
 
بله ، تمام پپتیدها را میتوان مخلوط کرد و تزریق کرد ، بسیاری از کاربران دو یا سه پپتید را با هم ترکیب و تزریق میکنند ، که موجب کاهش دفعات تزریق در روز میگردد .این عمل اثر محصولات را کاهش نمیدهد و هیچ فعل و انفعال غیر طبیعی را ایجاد نمیکند . 
حداکثر تزریق در یک ویال چقدر است ؟
 در هر دوز مصرف متفاوت است اما در 200mcg مقادیر زیر برای تزریق هر پپتید به شرح زیر است : {injections = ( تزریق ) }


************
************
************

عوارض جانبی پپتیدهای GHRP چیست ؟ 
اکثر استفاده کنندگان اثرات خوبی در دوزهای توصیه شده را دریافت نموده اند اما اثرات جانبی منفی نیز در برخی موارد اعلام شده است ، که شایعترین آنها عبارت است از : 1- افزایش اشتها 2- افزایش خستگی 3- احتباس آب ملایم اما این عوارض معمولا پس از 2 تا 3 هفته اول از بین میروند .


برچسب‌ها :
نویسنده: حسین | نسخه قابل چاپ | 1395/5/30 - 02:32 | 1 2 3 4 5

آخرین مطالب

محبوب ترین مطالب

موضوعات

درباره ما

آمار وبلاگ