X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
پرورش اندام و بدنسازی - پپتید CJC -1295

پپتید CJC -1295

دسته بندی : پپتید CJC 1295,

بخش اول : CJC – 1295 ( اصلاح شده GRF 1- 29 ) 
مطالعات بالینی در سال 2005 در مورد زنانی که این پپتید را به مدت 90 روز استفاده کرده اند ، نشان میدهد : که این پپتید چند مزیتکلیدی دارد : الف 
 افزایش هورمون رشد ( GH ) ب- کاهش توده چربی ( مخصوصا چربی اطراف معده ) ج- افزایش عملکرد ورزشی جسمی ( مانند راه رفتن و بالا رفتر از پله ) . که به سادگی با در نظر گرفتن استفاده این دارو در این زنان رخ داده بود . ( البته تمام این مزیت ها بدون رعایت رژیم غذائی یا ورزشی خاصی و فقط آثار تزریق رخ داده است )
مطالعات بالینی در سال 2004 در مورد مردان که این پپتید را در مدت 90 روز استفاده کرده اند نشان دهنده یافتهای مشابهی مانند بالا است که 200 درصد افزایش نسبت به حالت معمولی را نشان داد. و همچنین به عنوان کاهش چربی شکمی و بهبود عملکرد فیزیکی، توسط دانشمندان در زمان 30 دقیقه درحال قدم زدن و صعود از پله ها اندازه گیری شده استیک بار دیگر این نتایج عالی (بدون رژیم غذایی خاص و یا ورزش خاص )فقط توسط تزریق و به تنهایی به دست آمده است ، در نتیجه با رعایت رژیم خاص و ورزش میتوان تا 400 درصد از حالت معمولی به نتیجه مطلوب رسید . 

این دو مطالعه 5 چیز را نشان میدهد
1- هورمون CJC – 1295 دارا خاصیت ضد پیری است . 2- نتایج نشان میدهد : ا یک شبه اتفاق نمی افتد و شما باید این محصول حداقل برای 3 ماه استفاده کنید . 3- پپتیدهای به تنهائی موثر هستند (با این حال با رعایت رژیم غذائی و ورزش مناسب میتوان نتایج بهتری گرفت ) 4- CJC 1295 پپتید ایمن شده اند و برای سال های بسیاری در محافل علمی استفاده می شود
5- پپتیدهای باعث بهبود عملکرد ورزشی، واز دست دادن چربی (به خصوص معده چربی) و افزایش توده عضلانی میگردد
بخش دو م : DAC CJC – 1295 
مطالعات بالینی در سال 2006 نشان داده است که DAC CJC-1295 بسیار عمر طولانی تری در بدن دارد و میتواند تا یک هفته در بدن مانده و سطح هورمون رشد ( GH ) را بالا ببرد و از 200 تا 1000 درصد نسبت به CJC-1295 در یک هفته موثر تر است و کافی است این پپتید یکبار در هفته تزریق شود و تزریق کمتر از مزایا این پپتید نسبت به سایر پپتید ها با عمر کمتر ( مانند GHRP ) در بدن به نظر می آید . 

اثرات جانبی 
CJC – 1295 
استفاده این پپتید با دوز 100 میکرو گرم در روز برای 
CJC-1295 و 2 میلی گرم برای DAC CJC-1295 در هفته برای اکثر افراد قابل تحمل است . اثرات جانب یاین پپتید عبارت است از : 1- سرگیجه و ضربان در شقیقه ها که قالبا 10 ال 20 دقیقه بطول می انجامد و این نشان دهنده اثر گذاری دارو است و موجب نگرانی نیست.
2- ایجاد توده قرمز رنگ در محل تزریق که به علت ایجاد هیستامین ( حساسیت ) است و موجب نگرانی نمیباشد و برای کاهش این عارض چند ساعت قبل از تزریق از آنتی هیستامین استفاده کنید یا از تزریق عضلانی آن بپرهیزید. 3- احتباس آب و افزایش خستگی ( البته این عارضه بیشتر در مصرف DAC CJC-1295 خودرا نشان میدهد) نیز دیگر عارضه این دارو میباشد که با کاهش مصرف سدیم ( نمک) در رژیم غذائی کنترک کرد . البته کلیه این عوارض ظرف چند هفته حل و فصل میگردد و لی اگر باز این عوارض آزار دهنده بود میتوانید فقط با تزریق در شب آثار این عوارض را بسیار کاهش دهید.

دستور العمل مفدار مصرف پپتیدCJC-1295 :

میزان دوز توصیه شده :

CJC -1295
میزان دوز در هر تزریق : ******
تزریق در هر ویال : ***** 

مقدار تزریق : 

الف : 1ml آب را با ****از پپتید مخلوط کنید مساوی است(0.05 ml ) میلی لیتر ( یا5واحد سرنگ انسولین )
ب : 2ml آب را با *****از پپتید مخلوط کنید مساوی است(0.1 ml ) میلی لیتر ( یا 10 واحد سرنگ انسولین )
ج: 3ml آب را با *****از پپتید مخلوط کنید مساوی است(0.15ml ) میلی لیتر ( یا 15 واحد سرنگ انسولین )
DAC CJC – 1295
میزان دوز در هر تزریق : ****
تزریق در هر ویال : *****

مقدار تزریق : 

الف : 0.5 ml آب را با ****از پپتید مخلوط کنید مساوی است(0.5 ml ) میلی لیتر ( یا 50 واحد سرنگ انسولین )
ب : 1ml آب را با ****از پپتید مخلوط کنید مساوی است(0.1 ml ) میلی لیتر ( یا 100 واحد سرنگ انسولین )

دوره تزریق ( فرکانس تزریق ) 

CJC -1295 را 1الی سه بار در روز به میزان *****تزریق شود . ( ترجیحا این محصول را با GHRP-6 ) تزریق کنید 
DAC CJC – 1295 یک بار در هفته به میزان ****تزریق کنید . (مدت عمر این هورمون در بدن طولانی است) 

محدودیت های رژیم غذائی :

CJC -1295
قبل از تزریق : 2 ساعت قبل از تزریق از خوردن غذا یا نوشیدن موا د با چربی و کربوهیدرات بالا خود داری کنید و فقط زمانی که شما این دارو را با GHRP ترکیب نمودید یک ساعت پرهیز کفایت میکند.
بعد از تزریق : چون زمان اثر گذاری این هرمون 30 دقیقه است پس حداقل شما باید 30 دقیقه بعد از تزریق صبر کنید و هیچ خوراکی یا نوشیدنی نخورید تا دارو اثر خود را بطور کامل بگذارد و اگر شما دنبال عضله سازی هستید بعد از این نیم ساعت میتوانید غذا با پروتئین بالا و چربی و کربوهیدرات فراوان بخورید . ولی اگر دنبال سوزاندن چربی هستید پس از آن نیم ساعت پرهیز حتما غذا با پروتئین بالا و کم چرب و کم کربو هیدرات مصرف کنید . تا دارو اثر کامل خود را برای سوزاندن چربی در بدن بگذارد .
DAC CJC -1295
برای این دارو هیچ رژ یم و پرهیز غذائی گفته نشده است ولی برا دریافت نتیجه بهتر رعایت مواردی که برای CJC-1295 گفته شد بسیار بهتر است .

توصیه های رژیم غذائی : 

حجم : کسانی که دنبال عضله سازی هستند باید غذاهائی سرشار از پروتئین و کربوهیدرات مصرف کنند .تا هورمون رشد موجب آنابولیک ( عضله سازی ) در بدن ایشان شود .
برش : کسانی که دنبال چربی سوزی در بدن خود هستند باید از غذا با پروتئین بالا و کم چرب و کم کربوهیدرات استفاده کنند تا انسولین هورمون رشد موجب چربی سوزی در بدن ایشان شود
پرسش و پاسخ در باره CJC-1295 

چه تفاوت بین CJC-1295 و DAC CJC 1295 میباشد ؟
CJC 1295 ( که به عنوان اصلاح شده GRF 1-29 شناخته میشود ) و CJC -1295 DAC هر دو هورمون رشد بوده و موجب انتشار هورمون (GHRH ) میگردد. عمل آنها در بدن انسان یکسان است . با این تفاوت که عمر CJC 1295 کوتاه تراز DAC CJC 1295 میباشد .یعنی CJC-1295 را باید روزی یکبار تزریق نمود ولی DAC آنرا هر 8 روز یکبار تزریق میکنند.

کدام پپتید CJC -1295 را توصیه میکنید ؟
DACCJC -1295 تا حد زیادی قوی تر از CJC -1295 میباشد .اما استفاده از CJC-1295 نیز بسیار مفید است .البته بهتر است از این دارو بیش از 6 ماه بصورت مداوم استفاده نکنید ، هرچند که سوء اثر مصرف آن به اثبات نرسیده است.

آیا افزایش دوز دارو ، نتیجه بهتری دارد ؟ 
افزایش دوز این دارو بیش از حد مجاز (4میلیگرم در هفته ) ممکن است موجب اثرا ت جانبی مانند : احتباس آب و تونل کارپ ( بی حسی دست وپا ) گردد . و یا باعث درد کمر گردد .
بنابرین به نفع شما نیست دوز مصرف این دارو را بالا ببرید . اگر دنبال اثر بخشی بهتر هستید توصیه میشود این محصول را با GHRP-6 مخلوط و استفاده کنید تا 10 برابر اثر بخشی آن افزایش میابد و موجب چربی سوزی بهتر و ساخت عضلات میگردد.
آیا میتوان این پپتید را با سایر پپتید ها در یک سرنگ مخلوط کرد؟
هیچ عارضه جانبی برای مخلوط کردن پپتید ها و تزریق هر تعداد از آنها با یکدیگر ذکر نشده است ، و ترکیب آنها و تزریق بعلت کاهش دفعات تزریق در روز بهتر نیز میباشد .

در یک ویال چه میزانی را میتوان تزریق کرد ؟

CJC-1295 DAC = 1 x 2mg dosages
Modified GRF 1-29 = 20 x 100mcg dosages


آیا ایجاد توده های قرمز رنگ در محل تزریق طبیعی است ؟ 

بله در صور تزریق به چربی از عوارض این دارو ایجاد توده قرمز رنگ در برخی کاربران بعد از تزریق میباشد ، که ممکن است این توده تا بیست سانتی متر نیز گسترش پیدا کند و موجب خارش یا درد و قرمزی در مدت 24 ساعت بعد از تزریق بشود .
که این عارضه قالبا بعد از چند روز ازبین میرود .
اگر شما این محصول را در چربی تزریق میکنید و قرمزی در پوست شما حاصل میشود برای کم کردن این عارضه آن را کمی رقیقتر نمائید .

عوارض CJC-1295 چیست ؟
علاوه بر توده های کوچک قرمز رنگ در محل تزریق ( اگر به چربی تزریق شود ) گر گرفتگی صورت و ضربان در شقیقه ها میتواند 10 تا 20 دقیقه بطول انجامد که این نشانه اثر بخشی دارو است . 
احتباس آب ، بی حسی دست وپا و افزایش خستگی نیز میتواند از آثار این دارو باشد : البته بعد از مدتی استفاده و عادت بدن این عوارض خود به خود مرتفع میشود


برچسب‌ها :
نویسنده: حسین | نسخه قابل چاپ | 1395/6/15 - 07:59 | 1 2 3 4 5

آخرین مطالب

محبوب ترین مطالب

موضوعات

درباره ما

آمار وبلاگ