X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
پرورش اندام و بدنسازی - ال آرژنین

ال آرژنین

دسته بندی : ال آرژنین,
ال آرژنین
یکی از مکمل های بسیار پر طرفدار می باشد . این مکمل سبب بهبود فعالیت ها و افزایش انرژی و جلوگیری از تمرین زدگی و مشکلات قلبی ، پمپاژ خون به عضلات ، تقویت ترشح هورمون های آنابولیک در بدن ، بهبود رشد عضلانی ، ایجاد فاز مثبت نیتروژنی در بدن ، افزایش جذب مواد غذایی در عضلات و... می شود .....


اسید آمینه آرژنین در پروتامین ها ( انواع پروتئین های حلال در آمونیاک) و هیوسینها (هر یک از پروتئین های اساسی که در هسته یاخته یافت شده و با DNA رابطه دارند) یافت می شود و این دو گروه پروتئین به صورت پیوسته با اسید نوکلئیک ( این ترکیب در همه بافت های موجودات به صورت DNA وRNA موجود است ) در حال همکاری است و موجب رشد بافت ها و سلول های جدید – آزادسازی انسولین از پانکراس و تولید بیشتر هورمون رشد از قسمت قدامی غده هیپوفیز و در سلامت کبد و پوست و بافت های اتصالی و تاندون ها و لیگامنت ها تأثیر گذار است . باعث کاهش کلسترول بد خون می شود.
آرژنین به صورت مجزا قابل جذب نبوده و شرکت های سازنده آن را به صورت آرژنین الفاکتوگلوارات و آرژنین کتوایزوکارپروات تولید می کنند .
مصرف آن بسته به وزن وسن و شرایط بدنی از 3 تا 10 گرم متفاوت بوده ولی به طور میانگین و معمول مصرف 3 گرم روزانه در 3 یا 2 وعده که بهتر است بعد تمرین و قبل خواب مصرف شود.
از مصرف آن با قهوه و شیر و مواد اسانس دار خودداری کنید سعی کنید فقط با آب آن را مصرف کنید.


برچسب‌ها :
نویسنده: حسین | نسخه قابل چاپ | 1390/4/21 - 07:52 | 1 2 3 4 5

آخرین مطالب

محبوب ترین مطالب

موضوعات

درباره ما

آمار وبلاگ